WORLDBOOK STUDENT

Hergün güncellenen yüzbinlerce içerikle öğrencilerin tüm araştırmalarını yapabileceği, araştırma tabanlı bir öğrenim için tüm gereksinimleri bir araya getirdik.

100'den fazla dile çeviri, bir Biyografi Merkezi, güncel etkinlikler, araştırma kılavuzları ve Google Classroom ve Microsoft OneDrive ile sorunsuz entegrasyonlar içerir. My Research and Citation Builder, öğrencilerin bulgularını düzenlemelerine ve analiz etmelerine yardımcı olun. World Book'un sevilen ansiklopedisi, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin güvenilir kaynaklardan bilgiye erişmesi için mükemmel olan dijital bir formatta hayat buluyor.

• World Book Student makaleleri, yaklaşık 700 video ve orijinal animasyon ve 17.000'den fazla fotoğraf ve illüstrasyon dahil olmak üzere zengin multimedya ile geliştirilmiş yüksek ilgi çekici, okunabilir içeriğe sahiptir.

• Buna ek olarak, Student, öğrencilerin içerikle etkileşim kurmasına ve ihtiyaç duydukları bilgilere erişmesine yardımcı olacak bir dizi özelliğe sahiptir.

Öğrenci ve öğretmenlerin hazırlayacakları proje ve sunumlar için hazırlanmış 22 farklı grafikte sistem içinde mevcuttur.

Webquests bölümünde öğrencilerin öğrendiği bilgiler hakkında makaleler yazması için gerekli yönlendirmeyi sağlayan çalışma dosyalarına ulaşabilir öğretmenler için hazırlanmış cevap anahtarlarıyla kontrol edilebilmesini de kolaylaştırmıştır.

Ders içinde de akıllı tahtaya yansıtabileceğiniz 360 derece sanal turlarla eğlenceli ve sorgulayıcı öğrenim için büyük bir görsel şölen sunabilirsiniz.

İnteraktif haritalarla öğrencilerin dünya coğrafyasıyla ilgili birçok bilgiye ulaşması sağlanmıştır.

Worldbook Student kullanıcısı, belirli makalelerde oyunlarla karşılaşabilir. World Book Student'taki oyunlar Legends of Learning tarafından sağlanmaktadır. Oyunlar yalnızca o oyunda kapsanan konularla uyumlu makalelerde görünecektir. Tüm oyun konuları, matematik ve fen temel konu alanlarıyla ilgilidir. 2000’den fazla 130 farklı oyun mevcuttur.

ÖZELLİKLERİ :

Öğrenci, araştırma sürecini geliştirmek ve öğrenci katılımını ve ilgisini artırmak için tasarlanmış birçok özelliğe sahiptir:

• Matematik ve Fen oyunları, kullanıcıların ilgisini çekmek ve öğrenmeyi eğlenceli ve etkileşimli bir şekilde genişletmek için ilgili makalelerde görünür.

• My Research, kullanıcıların evden veya okuldan erişilebilen içerikleri derlemelerini sağlayan, düzenli kalmak için kişisel, dijital bir araç sunar.

• Biyografi Merkezi hem tarihi hem de çağdaş figürlerin 10.000'den fazla biyografisini içermektedir.

• Öğrenciiçinden OneDrive, Google Drive ve Google Classroom ile sorunsuz entegrasyonlar .

• Öğrenmeyi eğlenceli hale getiren trivia sınavları.

• Yaşa uygun WebQuests, keşif amaçlı baskı ve yapma etkinlikleri sağlar.

• Lexile® Öğrencinin en popüler makalelerindeki önlemleri "hedefli" bir okuma deneyimi sunar.

• Kapsamlı yerleşik sözlük ve gezinmesi kolay bir atlas

• Tüm makaleleri 100'den fazla dile çevirebilen çeviri aracı!

Başvuru Formu