Alfred Berkshire & Co. partneridir

Eğitim İçerikleri

Öğretimde Mükemmeliyetin Temeli

Müfredatın kalitesi, Rosedale'in eğitim verme becerisinin temelidir. akademik titizlik ve öğretimsel mükemmellik Ölçekte. Öğretmenlere başarıyı arttırmaları için çoklu kaynaklar. Örneğin, ayrıntılı ders planları, öğretmenlerin çeşitli bağlamlarına uyum sağlamaları için çeşitli öğretim stratejileri ile sağlanır.

Rosedale ayrıca öğretmenlerin öğrencilerin uyum sağlamaları için çeşitli düzeylerde farklılaştırılmış kaynaklar da sağlar. öğrenme stilleri ve yetenekleri. Genişletme ve grup faaliyetleri de harmanlanmış öğrenme modeli, bireyselleştirilmiş eğitimi işbirliği ve inşa etme fırsatlarıyla birleştirmek sınıflarda sosyal ve kişilerarası becerileri arttırır. Rosedale Akademisi için her öğrencinin başarısı önemlidir.

Çoklu ortam içeriği

Öğrenme süreçlerini geliştirmek için multimedya kullanmak

Yeni multimedya özellikleri ve günümüz gençliğiyle alakalı ve onları temel kavramları öğrenmeye teşvik edecek göz alıcı bir yeniden tasarım.

Etkileşimli aktiviteler

Öğrencilerin yaparak öğrenmesi için artan etkileşim

Kurslar boyunca kurs içeriğiyle etkileşim ve katılım için artan bir fırsat. Örneğin, öğrencilerden ilgi çekici bir Jeopardy oyunu aracılığıyla ünite içeriğini gözden geçirmeleri ve ünite testi için pratik yapmaları istenebilir.

Değerlendirme ve Geri Bildirim

Öğrenme becerilerini geliştirmek için tasarlanmış otantik değerlendirmeler

Öğrencilerin dereceli testlerin ötesinde kendi anlamalarını kontrol etmeleri için sahip oldukları fırsatların sayısını artırdık. Özgün değerlendirmeler ve düşündürücü aktiviteler, öğrenciler üzerindeki baskıyı azaltır ve öğrenimlerinde güven oluşturur.

Küresel Öğrenme Topluluğu

Öğrenciler dünyanın her yerinden akranlarıyla etkileşimde bulunur

Teorik kavramlar ve uygulamalar arasında köprü kurmaya yardımcı olmak ve öğrencilere bilgilerini uygulama fırsatları vermek için, alandan pek çok gerçek dünya ve tanınmış örnek dersler boyunca dahil edilmiştir. Tartışma panoları açıktır, böylece öğrenciler dünyanın her yerinden akranlarıyla etkileşim kurabilir.

Öğretmen Öğretim Kaynakları

Kaynaklar ve ders planları öğretmenler için güçlü bir temel oluşturur

Öğretmenlere ders planları, grup etkinlikleri ve her ders için farklılaştırılmış kaynaklar gibi öğretim materyalleri sağlanır ve öğrencilerin öğrenmesini geliştirmeleri ve geliştirmeleri için bir temel olarak.

Öğrenme Yönetimi İşlevleri

Öğrencilerin ilerlemesini takip edin ve başarı için destek sağlayın

Öğrencilerin ilerlemesini izlemek ve başarılarını desteklemek için öğretmenlere ve kampüs yöneticilerine Öğrenim Yönetimi araçları sağlanır.

Öğretmenimizden haber alın

Moodle kursları, hem ilgi çekici ve ilginç, öğrenciler için ve etkili ve kolay, öğretmenler için kullanışlı. Farklılaştırılmış kaynaklar özelliği son derece faydalıdır.

"Rosedale Akademisi ile öğretmenin ana cazibelerinden biri, kurs müfredatının size sunulmasıdır. Moodle kursları, öğrenciler için hem ilgi çekici hem de ilgi çekici ve öğretmenler için etkili ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Farklılaştırılmış kaynaklar özelliği son derece yararlıdır. Tonlarca farklı videolar, bağlantılar ve diğer kaynaklardersleri hem bağlamsallaştırır hem de tamamlar. Ayrıca derslere gömülüdüristeğe bağlı kampüs etkinlikleri. Bu faaliyetler, öğrencilerin içeriği kavrayışlarını ilerletmede avantajlı olmakla kalmaz, aynı zamandaolumlu öğrenme ortamı.

Önceden hazırlanmış ders planları başka bir vazgeçilmez organizasyon aracıdır. Her plan, her ders veya aktivite için ne kadar zaman ayırmanız gerektiğinin net bir dökümünü sunar. Planınızı aşağıdakilere uyarlamak zorunda kaldığınızda bu çok kullanışlıdır. Farklı öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve belirli bir aktiviteyi atlatmak için zamanınız olup olmadığını ölçmek için yardıma ihtiyacınız var.

Planlar ayrıca her ders öğesinin amacının kısa bir açıklamasını da içerir; bu nedenle, kendinizi belirli etkinlikleri kesmeniz gerektiğinde bulursanız, yine de her öğrenme hedefini yeterince kapsayın. Her plan aynı zamanda her sınıfta tam olarak hangi materyallere ihtiyacınız olduğunu not eder, böylece kendinizi asla belli bir kaynak olmadan mahsur bulmazsınız. Sınıfın önünde bir dizi işaretçi bulmak için çabalamak, kesinlikle kaçınmak isteyeceğiniz bir deneyim. "

- Dayton Gardiner , Öğretmen, 2018 Sınıfı, Puxin Limited, Şangay, Çin

Başvuru Formu