Alfred Berkshire & Co. partneridir

Uluslararası Lise Olmak

İlgi çekici bir müfredatı, farklılaştırılmış eğitimi ve dijital teknolojiyi bir araya getiren Rosedale Akademisi, dünyanın her yerindeki öğrencilere OSSD programları sunmak için ortak kurumlarla işbirliği yapar.

Rosedale Ortaklığı Okulunuz İçin Önemi.

Rosedale Akademisi, küresel ortak okullarımızı en çok arzu edilen uluslararası eğitimlerden birini sağlamaları, öğrencileri tam potansiyellerine ulaştırmaları ve eğitimde tanınmış bir lider olmaları için güçlendirir.

Dünya liderleri için farklılaştırılmış eğitim programı

Rosedale Akademisi, Ontario Eğitim Bakanlığı tarafından oluşturulan gereksinimleri aşmak için geliştirdiğimiz ve sürekli olarak dünya çapında ilk 5 lise programında yer alan titiz bir müfredata dayalı, küresel olarak tanınan, farklılaştırılmış bir eğitim programı getiriyor.

Gerçek Bir İşbirliği

Rosedale Global Lisesi işbirliği, uluslararası olarak tanınan Ontario Ortaokul Diploma programımızı, dünyanın neresinde olursa olsun ortak okul kampüslerimizde sorunsuz bir şekilde kurar.

Öğrencileriniz Uluslararası Üniversitelere kabul edilmesi için OSSD diploma programını tercih edin.

Dünyanın en geçerli 5 Lise diplomalarından biri olan ONTARIO SECONDARY HIGH SCHOOL DIPLOMA (OSSD) alan öğrenciler dünya çapındaki rekabetçi Üniversite programlarında akademik kriterleri karşılama konusunda güçlü bir konuma yerleştirir. Kanada okullarına giden öğrenciler olarak küresel üniversitelere başvurmak, öğrencilere başvuru sürecinde benzersiz ayrıcalıklar ve daha az engel sağlar.

Dünyanın önde gelen üniversitelerine daha fazla erişim

Rosedale Academy Global Lisesi programı mezunları, Kanada okullarına devam eden öğrenciler olarak Kanada ve küresel üniversitelere başvurabilir ve başvuru sürecinde daha az engelle karşılaşabilirler. Ek bir avantaj olarak, Rosedale Academy ortak okul programlarındaki öğrenciler, ilk Kanada ortak üniversitelerimize otomatik olarak koşullu erken kabul kazanıyor.

21. yy Müfredatlarıyla Küresel Deneyimler Kazanır, Öğrenci Değişim Programlarına Katılabilir.

Küresel yaklaşımımız, küresel farkındalıklarını artırmayı ve onları gelecekteki kariyerleri için mükemmel bir konuma yerleştirmeyi amaçlayan öğrencilerimize yeni perspektifler açmaktadır. Kredilerin her birindeki küresel perspektiflere ek olarak, Rosedale Akademisi, uluslararası öğrencilerimizi Kanada kültürü ve eğitim sistemine dahil etmek için Kanada Liseleriyle değişim seçenekleri de sunmaktadır.

Öğrencilerin tam potansiyelini ortaya çıkarmak için eğitimin tüm yönlerini farklılaştırmak

Ortak kurumlarımızın her biri için eğitim ihtiyaçlarına uyacak şekilde farklılaştırılmış programlama sağlıyoruz. Ortak okul öğretmenlerimizi, zengin ve çeşitli içeriğimizi öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde değiştirilmiş şekillerde kullanarak farklılaştırılmış eğitim vermeleri için eğitiyoruz. Çeşitli ödevler ve değerlendirmelerle, öğrencilerin üst düzey kavramları öğrenmesini ve tüm potansiyellerini gerçekleştirmesini sağlamak için değerlendirmelerimizi farklılaştırıyoruz.

Modern bir dijital öğrenme ortamını geleneksel sınıflarla harmanlama

Yenilikçi öğrenim yönetimi platformumuz aracılığıyla günümüzün hızlı tempolu ve çevrimiçi bağlantılı dünyasından tam olarak yararlanıyoruz. Etkili çoklu ortam kaynaklarını geleneksel sınıf içi öğretimle harmanlayarak, kurslarımız sürekli olarak gelişir ve Müfredat Geliştirme Mükemmeliyet Merkezimizin içeriği tüm öğrenciler için güncel ve ilgi çekici tutmasına olanak tanır.

Başvuru Formu