BRITANNICA LAUNCHPACKS

Bilim ve sosyal bilgilerde konu alanı içeriğini öğretirken kritik beceriler geliştirin.Kişiselleştirilmiş kaynaklar parmaklarınızın ucunda.

LaunchPacks'in esnekliği, hem makale okuma seviyelerinde hem de mevcut multimedya içeriği türlerinde benzersiz seviyeler için farklılaştırılmış önceden paketlenmiş içerik sağlar.

Britannica LaunchPacks Hakkında

• Britannica Digital Learning LaunchPacks Bilim ve Sosyal Bilimler sınıf öğrenme platformları artık popüler öğrenme oyunları ve bilgi yarışmaları platformu Kahoot! İle entegre edilmiştir

• LaunchPacks, sorgulama ve konu temelli okuryazarlık becerilerini fen bilgisi ve sosyal bilgiler derslerine dönüştüren dinamik, esnek kaynaklarla öğretmen, öğrenci ve sınıfın sürekli gelişen ihtiyaçlarını desteklemek için oluşturuldu.

• Britannica'nın sınıfının en iyisi kaynaklarının standartlara uygun, derlenmiş içerik setleri, öğretmenlerin temel konu alanı içeriğini öğretmeye devam ederken genişleyen gereksinimleri karşılamasına olanak tanır.

• Sesli okuma işlevi, Merriam-Webster tarafından desteklenen hızlı tıklama sözlüğü ve 80'den fazla dilde yapılan çeviriler gibi çok düzeyli metin ve anlama destek araçları, her düzeyden okuyucuyu güçlendirir.

K-12 Science için LaunchPacks Hakkında

• İçerik setleri, uluslararası standartlar çerçevelerinde belirtilen disipliner temel fikirlerin her birini kapsar ve öğrencilerin eleştirel düşünmeleri ve kesişen kavramları birbirine bağlamaları için kusursuz bir deneyim sağlar.

• Aktiviteler ve soru setleri, tahminlerde bulunarak, akademik kelimeleri keşfederek, çok çeşitli kaynaklardan (küratörlü videolar, resimler, metinler, grafikler ve etkileşimlerden) kanıt toplayarak - araştırma ve verileri analiz ederek, sonuçlar çıkararak ve kanıt yazarak öğrencileri bilim adamları gibi düşünmeye çeker. tabanlı argümanlar.

• Her Bilim Paketi, PreK-12 bilim müfredatına uyacak ve fen disiplinleri arasında bağlantılar kuracak çeşitli multimedya kaynakları içerir.

• LaunchPacks Science, güncel, müfredatla uyumlu içerik setlerini, öğretmenlerin öğretimi farklılaştırmasını ve öğrencilerin temel PreK-12 fen konularını anlamasını kolaylaştıran araçlarla birleştirir.

• Ek açıklama araçları, müfredat odaklı resimler ve videolar ve uzmanlarca seçilmiş bilim içeriği, öğretmenlerin temel bilim kavramlarını öğretirken yakın okumayı kolaylaştırmasına, eleştirel düşünme becerilerini geliştirmesine ve öğrenci okuma yazma becerilerini geliştirmesine olanak tanır.

Başvuru Formu Orjinal Site