WORLBOOK EARLY LEARNING

3-6 yaş seviyesindeki öğrencilerin eğlenceli içeriklerle videolardan hikayelere aktivitelerden
matematik ve zeka geliştirici oyun içeriklerine kadar birçok konuda öğrenim için öğretmen ve
öğrencilere destek olacak içeriği zengin bir online platformdur.

Dünya Kitabı ile Eraly Learning'ye hoş geldiniz, okumayı öğrenirken çevrelerindeki dünya hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen genç öğrenciler için sürükleyici, eğitici bir deneyim.

Pre-K ve erken ilköğretim sınıflarındaki çocuklar için geliştirilen Early Learning, Dinozorlar, Vahşi Hayvanlar ve Ürpertici Sürüngenlerdeki hayvanlardan Tough Trucks ve On the Move'daki ulaşıma, en genç öğrenciler için Gökkuşağı Renkleri ve Sayım Numaraları'ndaki erken çocukluk temalarına kadar bu genç öğrenciler için ilgi ve önem taşıyan konulara göre düzenlenmiş içeriklere sahiptir.

Görüntüler, kullanıcıların vahşi hayvanları yakından görmeleri için bir galeride görüntülenebilir ve Eraly Learning'de sunulan boya uygulamasının içinden çok sayıda yeni etkinlik yapılabilir veya yazdırılabilir Baskı ve Yap etkinlikleri olarak kullanılabilir.

Kullanıcılar, site genelinde bulunan gökkuşağı renkli ana sayfa düğmesini kullanarak ana sayfaya geri dönebilirler.

Kullanıcılar yalnızca belirli içerik türlerini keşfetmek istiyorlarsa, topikal tabanlı içerik yerine, Eraly Learning'de bulunan farklı medya türlerine göz atabilirler : videolar, oyunlar, hikayeler ve aktiviteler. Videolar ve hikayeler, içerik dünyalarının ana sayfada olduğu gibi konuya göre düzenlenir. Bununla birlikte, hikayeler bölümünde ayrıca İspanyolca hikayeler, klasik masallar ve masalların yanı sıra dil gelişimini ve erken okuryazarlığı desteklemeye yardımcı olacak tekerlemeler ve şarkılar da yer alıyor.

Oyunlar ve aktiviteler, öğrenmeyi teşvik etmeye yardımcı olmak için türe göre düzenlenir..

Yazdır ve Yap etkinlikleri daha sonra yapmak için indirilebilir. Early Learning'in çocuklar için güvenli ortamından boya uygulamasında sayıya ve boyamaya göre boyama aktiviteleri yapılabilir.

Eğitimciler ayrıca Yetişkinler İçin bölümünde Eraly Learning'de bulunan içerikle ilişkili çok sayıda farklı materyale sahiptir. Burada, eğitimciler site organizasyonu hakkında bilgi edinebilir ve rehberli okuma programı ders planlarına, hikaye Lexile seviyelerine, katlanabilir küçük kitaplara ve müfredat standartlarına erişebilirler.

Bu kaynak eğitimci tarafından yönetilebilir veya çocuklar tarafından bağımsız olarak kullanılabilir. Kullanıcı arayüzü, en genç okul çağındaki çocuk için bile herhangi bir cihazda gezinmek kolaydır ve kullanıcı deneyimi eğitici olduğu kadar tamamen ilgi çekicidir.

Başvuru Formu