Alfred Berkshire & Co. partneridir

HİZMETLER

Küresel İşbirliğine Dayalı Destek

Uluslararası ortak okullarımızı, bir dizi sağlam, beceri odaklı müfredat seçenekleri, kapsamlı öğretmen eğitimi ve kaynakları ve her öğrencinin en yüksek potansiyeline ulaşmasını sağlayan kişiselleştirilmiş öğrenci başarı hizmetleri sunarak öğretme ve öğrenmedeki uzmanlıklarını sergilemeleri için güçlendiriyoruz.

Plan

Ortaklığımız, benzersiz eğitim ihtiyaçlarınızı, kültürünüzü ve zorluklarınızı anlayarak başlar. Bu paylaşılan resmi göz önünde bulundurarak, benzersiz bir değer önerisi tanımlamak ve siz ve öğrencileriniz için doğru programlamayı birlikte tasarlamak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

Uygulama

Akademik yönetim, öğretimsel mükemmellik, rehberlik, üniversite danışmanlığı, pazarlama ve öğrenci alımına kadar kapsamlı program eğitimi, operasyonel kılavuzlar ve sürekli destekler sağlayarak ortaklarımızı başarıya hazırlıyoruz.

Program Teslimi

Programların kalitesini merkezi yönetim, ders değerlendirme ve öğretmen mesleki gelişimi yoluyla sağlıyoruz. Ortaklarımızla, öğretim mükemmelliğinden öğrenci hizmetlerine kadar teslimatın her aşamasında işbirliği yapıyoruz.

Dünya ile İletişim

Rosedale topluluğuna katıldıktan sonra, ortaklarımız eğitim profilleride yükselir ve tanımlanmış üniversite ile işbirliğine dayalı program pazarlaması, değişim programları, kültürel programlar ve çeşitli uluslararası etkinliklerdeki en iyi üniversiteler, devlet okul kurulları ve prestijli eğitim kurumlarıyla bağlantı kurar.

Başvuru Formu