MYLESSON ONLINE ÖDEVLENDİRME SİSTEMİ

21. Yy gereksinimlerine göre öğrenciler için tasarlanmış akıllı bir ödev verme ve yönetimi tasarlanmıştır.

Öğretmenleri yıl içerisinde soru hazırlamak, düzenlemek, kağıda basmak, toplamak,değerlendirmek gibi birçok zaman kaybını önleyerek etkin ders anlatımını sağlamak için MYLESSON en büyük yardımcınız…

Böylece öğrencilerinizin sadece ders içinde değil ders sonrasında da

  • Dilediği zaman online ödevlerin yanıtlanması
  • Sonucunda eksik konularını görebildiği
  • Eksikliklerini kendi başına tamamlayabildiği
  • Online eğitim içeriklerine erişebildiği
  • Online yapı sayesinde öğretmenin takip edebildiği
  • Yönetim tarafından kontrolün sağlanabildiği bir platformla

            HİZMETİNİZİ EN ÜST SEVİYEYE TAŞIYACAKSINIZ !

         Kullanıcıların rahatça erişim sağlayabildiği kolay bir yazılımdır. Öğretmenler Tek tuşla öğrencilerine ödev gönderebilirler. Bu ödevler yaş grupları ve her seviye için ayrı ayrı 36 haftaya göre ayarlanmış, haftalık ödevlerle 2 dönemde toplam 1200 soru çözebilirler.

Farklı becerilerin kazanımı için soru çeşitliliği bulunmaktadır. Görsel sorulara ağırlık verilmiştir.

Öğrenciler kendisine atanan ödevleri ilk çözümlerinde tavsiyeleri kontrol eder ve eksik kalan konulara göre 3700 videodan oluşan eğitim içeriklerine ulaşır. 

 

Eğitim videolarını izleyen öğrenciler aynı ödevi 2. kez tekrar yapabilme şansları vardır. Sonrasında öğrenci kendi sonuçlarını kazanımlara ve sorulan sorudaki becerilere göre detaylı bir rapor almaktadır. 

 

Öğrenciler isterlerse sistem içerisinde bulunan DİJİTAL KÜTÜPHANE’den faydalanabilir. Kütüphane içerisinde sürekli güncellenen yaş ve seviyeye göre düzenlenmiş sesli kitaplar, animasyon içerikli kitaplar, filmler, animasyon filmler, şarkılar, dans kareografileri, eğlenceli magazin içerikleri, ders konu anlatımları, makaleler gibi birçok içeriğe ulaşabilir hatta beğenide bulunabilirler. 

Öğrencilerin yaptığı çalışmaları kontrol edebildiği, sınıf geneli raporları alabildiği teknolojiyi kullanarak eğitime daha kolay yön vererek dil eğitimini kolaylaştıran her türlü desteği MYLESSON verir.

Öğretmenlerin sınıf içerisinde ingilizce dilini sevdirmek için seviye ve yaş gruplarına uygun düzenleyeceği oyunları yönergelerle size sunar. Yıl sonu gösterilerinizi hazırlamanız için seviyelere ve karakter sayısına göre birçok tiyatro oyununu sizlere verir.

Kısacası MYLESSON CEFR’a göre hazırlanmış sadece bir ödevlendirme platformu değil eğitim içerikleriyle, dijital kütüphanesiyle, yıl sonu gösteri hazırlığı ve sınıf içi aktivitelere kadar öğretmenin yanındaki bir asistan. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İLETİŞİM FORMU

Adınız (gerekli)

Telefonunuz(gerekli)

Epostanız (gerekli)

Danışmanlık İstenen İl (gerekli)

Danışmanlık İstenen İlçe (gerekli)

Danışmanlık İstenen Konu (gerekli)

Açıklama (gerekli)